معرفی کامل پارس روان

با بیش از 15 سال تجربهاکه نیاز به مشاوره دارید ما هستیم

هرکی از خودش شروع کنه جامعه ما سالم میشه.

پارس روان

مرکز مشاوره و کلینیک خدمات روانشناختی

مرکز مشاوره پارس روان واقع در ازادگان کرج می‌‌‌‌‌باشد که به صورت غیر حضوری و حضوری خدمات   ارزیابی روانشناختی، مشاوره کودک و روانشناسی کودک، تست های روانشناسی، روانسنجی،  تست هوش،  استعدادیابی کودکان و نوجوانان، رواندرمانی اختلالات بالینی، مشاوره پیش از ازدواج، مشاوره خانواده، مشاوره تحصیلی و شغلی را زیر نظر کارشناسان متخصص روانشناس در کرج و تهران ارائه می دهد.

ارتباط خوب

87%

تکنولوژی جدید و بروز

80%

کارشناسان خوب

95%

خدمات مطلوب به مراجعین

87%

پزشکان با تجربه در هر تخصصی

پزشکان کلینیک اکسترا تقریبا همه تخصص ها و ویژه ها را پوشش می دهند.

نظرات بیماران و مراجعه کنندگان

هدف ما سلامتی و بهبودی کامل شماست

image
جان کارتر
تاجر و بازرگان

“تجربیات من در بیمارستان وست هیلز از استانداردهای درمانی عالی و فوق العاده بود. پزشکان ، پرستاران و کارکنان با مراقبت و دلسوزی باورنکردنی (بیماری من) را با موفقیت از بین بردند. توجه آنها به اطمینان از بهزیستی من استثنایی بود.”

image
لیزا جریسون
معلم

“من از دکتر پست درباره مدیریت بیماران مبتلا به درد در ناحیه قدامی زانو و / یا بی ثباتی پاتلار چیزهای زیادی آموخته ام. من هرگز یک پزشک متفکر و سازمان یافته تر ندیده ام که هر بیمار را فردی می داند. یک همکار.”

image
الکس ویلمینگتون
دندانپزشک

من می خواهم این را روشن كنم كه مردم خوب مورگانتاون و در واقع همه ویرجینیا غربی جراح اصلی ارتوپدی كلاس جهانی در بین خود دارند. من بیش از 2 دهه است كه من دکتر Xtra را می شناسم و با آنها رابطه برقرار كرده ام. او در بسیاری از کنفرانس های ملی و بین المللی به زانو. ”

ما پزشکان متخصص استخدام می کنیم

ما همیشه در هر کجا که می خواهید کمک اضطراری داشته باشید ، در دسترس 24 ساعته هستیم.